SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Hässleholm
Välkommen till

Spelade matcher
JUNI 2022
 
23
19:00
tor
19:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - Eslövs BK
3  -  1  
 
19
15:00
sön
15:00    
U9, Snapphanevallen C-plan 5-manna
U9 » 
Lönsboda GoIF - IFK Hässleholm gul
  -      
19
14:00
sön
14:00    
U9, Lindvallen B-plan 5-manna
U9 » 
Treby IF - IFK Hässleholm gul
  -      
19
13:00
sön
13:00    
U19, Heleneholms IP konstgräs
U19 » 
IFK Malmö FK 1 - IFK Hässleholm
0  -  2  
19
13:00
sön
13:00    
U16, Heleneholms IP konstgräs
U16 » 
IFK Malmö FK 1 - IFK Hässleholm
0  -  2  
19
11:00
sön
11:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm svart - Sösdala IF
  -      
18
14:00
lör
14:00    
Herr, Arena Ulf Davidson 1, Högsby
Herr » 
Högsby IK - IFK Hässleholm
2  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
U13, Österås IP D-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Tollarps IF
3  -  2  
15
19:00
ons
19:00    
U15, Sandskogens IP
U15 » 
Ystads IF - IFK Hässleholm
  -      
14
19:15
tis
19:15    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - IFK Klagshamn
5  -  1  
14
19:15
tis
19:15    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - IFK Klagshamn
5  -  1  
 
12
16:00
sön
16:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Hittarps IK
3  -  0  
12
14:00
sön
14:00    
Herr, Kristianstads Fotbollsarena
Herr » 
Kristianstad FC - IFK Hässleholm
2  -  2  
12
14:00
sön
14:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - FC Bellevue
0  -  3  
12
12:00
sön
12:00    
U12, Österås IP F-plan 7-manna 2
U12 » 
IFK Hässleholm - Treby IF
  -      
12
12:00
sön
12:00    
U9, Furehov IP plan 3 5-manna 1
U9 » 
Åhus Horna BK svart - IFK Hässleholm svart
  -      
12
11:00
sön
11:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm blå - Hästveda IF
  -      
11
13:00
lör
13:00    
U8, Österås
U8 » 
IFK Hässleholm lag blå - Hässleholm IF
  -      
11
13:00
lör
13:00    
U8, Österås
U8 » 
IFK Hässleholm lag svart - Hässleholm IF
  -      
11
12:00
lör
12:00    
U13, Björkvallen, Kristianstad A-plan
U13 » 
Kristianstad FC orange - IFK Hässleholm
3  -  0  
11
11:30
lör
11:30    
U11, Tollarps IP C-plan 7-manna
U11 » 
Tollarps IF - IFK Hässleholm
  -      
08
19:00
ons
19:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - IF Lödde
1  -  2  
06
16:00
mån
16:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm gul - Vittsjö GIK
  -      
 
05
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - Ystads IF FF 1
4  -  1  
05
15:00
sön
15:00    
U16, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan
U16 » 
Höörs IS - IFK Hässleholm
0  -  5  
05
14:00
sön
14:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm svart - Önnestad BoIF
  -      
05
13:00
sön
13:00    
U10, Hörby IP E-plan 7-manna 1
U10 » 
Hörby FF svart - IFK Hässleholm svart
  -      
05
13:00
sön
13:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm gul - IFK Knislinge blå
  -      
05
12:00
sön
12:00    
U13, Österås IP konstgräs 1
U13 » 
IFK Hässleholm - Mjällby AIF
1  -  4  
05
12:00
sön
12:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm svart - Vinnö IF blå
  -      
05
11:20
sön
11:20    
U11, Österås IP F-plan 7-manna 2
U11 » 
IFK Hässleholm - Nosaby IF vit
  -      
05
11:00
sön
11:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm gul - Finja IF blå
  -      
05
09:45
sön
09:45    
U12, Hanåsvallen C-plan
U12 » 
Sösdala IF - IFK Hässleholm
  -      
04
14:00
lör
14:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - Ariana FC
1  -  0  
04
11:00
lör
11:00    
U15, Limhamns IP, plan 1, konstgräs
U15 » 
Limhamn FC - IFK Hässleholm
2  -  4  
04
10:00
lör
10:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 3
U9 » 
Hässleholms IF - IFK Hässleholm blå
  -      
02
19:00
tor
19:00    
U13, Österås IP E-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Jonstorps IF FK
0  -  2  
02
19:00
tor
19:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Jonstorps IF FK
0  -  2  
MAJ 2022
 
29
15:00
sön
15:00    
Herr, Räppevallen 1, Växjö
Herr » 
Räppe GOIF - IFK Hässleholm
2  -  1  
29
14:00
sön
14:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Husie IF
3  -  1  
29
10:00
sön
10:00    
U12, Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 2
U12 » 
Hästveda IF - IFK Hässleholm
  -      
28
10:00
lör
10:00    
U9, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
U9 » 
Höörs IS vit - IFK Hässleholm blå
  -      
26
13:00
tor
13:00    
U19, Tolvans IP B-plan
U19 » 
IF Lödde - IFK Hässleholm
1  -  3  
25
19:00
ons
19:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - FBK Balkan
2  -  3  
25
19:00
ons
19:00    
U13, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
U13 » 
Ängelholms FF - IFK Hässleholm
4  -  4  
25
19:00
ons
19:00    
U15, Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs
U15 » 
Ängelholms FF - IFK Hässleholm
4  -  4  
 
22
13:30
sön
13:30    
U12, Österås IP F-plan 7-manna 2
U12 » 
IFK Hässleholm - Hässleholms IF svart
  -      
22
12:00
sön
12:00    
U11, Björkvallen, Kristianstad B-plan 7-manna 1
U11 » 
Kristianstad FC svart - IFK Hässleholm
  -      
22
12:00
sön
12:00    
U8, Broby IP C-plan (5 mot 5) 1
U8 » 
Broby IF blå - IFK Hässleholm gul
  -      
22
12:00
sön
12:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm blå - Vinslövs IF grön
  -      
22
11:00
sön
11:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm gul - IFK Osby blå
  -      
22
10:30
sön
10:30    
U10, Österås IP F-plan 7-manna 2
U10 » 
IFK Hässleholm svart - Degeberga GoIF
  -      
22
10:00
sön
10:00    
U8, Finja IP A-plan
U8 » 
Finja IF vit - IFK Hässleholm svart
  -      
21
14:00
lör
14:00    
Herr, Karlskrona IP A-plan
Herr » 
FK Karlskrona - IFK Hässleholm
0  -  1  
21
12:00
lör
12:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Hässleholms IF
3  -  1  
21
10:30
lör
10:30    
U13, Björkvallen, Kristianstad A-plan
U13 » 
Kristianstad FC orange - IFK Hässleholm
5  -  1  
19
19:15
tor
19:15    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - IF Limhamn Bunkeflo 2
3  -  0  
19
19:15
tor
19:15    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - IF Limhamn Bunkeflo 2
3  -  0  
 
15
16:00
sön
16:00    
U9, Trollavallen A-plan 5-manna 1
U9 » 
Glimåkra IF - IFK Hässleholm gul
  -      
15
14:00
sön
14:00    
U13, Österås IP E-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Hittarps IK
0  -  1  
15
14:00
sön
14:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Hittarps IK
0  -  1  
15
12:00
sön
12:00    
U11, Österås IP F-plan 7-manna 2
U11 » 
IFK Hässleholm - IFK Knislinge
  -      
15
11:30
sön
11:30    
U12, Finja IP A-plan
U12 » 
Finja IF - IFK Hässleholm
  -      
15
11:00
sön
11:00    
U19, Ymorvallen A-plan
U19 » 
FC Trelleborg röd - IFK Hässleholm
2  -  0  
15
11:00
sön
11:00    
U16, Ymorvallen A-plan
U16 » 
FC Trelleborg röd - IFK Hässleholm
2  -  0  
15
11:00
sön
11:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm svart - Vinslövs IF vit
  -      
14
12:00
lör
12:00    
U10, Furehov IP plan 2 7-manna 1
U10 » 
Åhus Horna BK vit - IFK Hässleholm svart
  -      
14
12:00
lör
12:00    
U9, Furehov IP plan 3 5-manna 1
U9 » 
Åhus Horna BK röd - IFK Hässleholm blå
  -      
14
11:00
lör
11:00    
U16, Höllvikens IP B-Plan
U16 » 
BK Höllviken - IFK Hässleholm
5  -  5  
13
19:00
fre
19:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - Nosaby IF
1  -  1  
 
08
16:00
sön
16:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Ystads IF FF
7  -  2  
08
13:30
sön
13:30    
U12, Österås IP F-plan 7-manna 2
U12 » 
IFK Hässleholm - Bjärnums GoIF
  -      
08
13:00
sön
13:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm gul - Farstorps GoIF
  -      
08
12:00
sön
12:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm svart - Broby IF orange
  -      
08
11:00
sön
11:00    
U15, Hedens IP
U15 » 
Ramlösa Södra IF - IFK Hässleholm
5  -  1  
08
11:00
sön
11:00    
U8, Österås IP F-plan 5-manna 4
U8 » 
IFK Hässleholm gul - IFK Osby blå
  -      
08
11:00
sön
11:00    
U9, Blekevallen A-plan
U9 » 
Vanneberga IF - IFK Hässleholm svart
  -      
08
10:30
sön
10:30    
U10, Österås IP F-plan 7-manna 2
U10 » 
IFK Hässleholm svart - Hässleholms IF vit
  -      
07
12:00
lör
12:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - Eslövs BK svart
1  -  3  
07
12:00
lör
12:00    
U13, Uggleplan, Perstorp C-plan
U13 » 
Perstorp Bälinge IK - IFK Hässleholm
3  -  1  
07
12:00
lör
12:00    
U15, Uggleplan, Perstorp C-plan
U15 » 
Perstorp Bälinge IK - IFK Hässleholm
3  -  1  
07
12:00
lör
12:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Eslövs BK svart
1  -  3  
07
10:00
lör
10:00    
U9, Bortamatch
U9 » 
Nosaby IF - IFK Hässleholm blå
  -      
06
19:00
fre
19:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
Hässleholms IF - IFK Hässleholm
2  -  0  
04
19:00
ons
19:00    
U16, Österås B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Åhus HBK
8  -  1  
 
01
17:00
sön
17:00    
U19, Tornvallen, Stångby A-plan
U19 » 
Torns IF - IFK Hässleholm
2  -  0  
01
17:00
sön
17:00    
U16, Tornvallen, Stångby A-plan
U16 » 
Torns IF - IFK Hässleholm
2  -  0  
01
16:30
sön
16:30    
U10, Wä IP B-plan 7-manna 2
U10 » 
Wä IF orange - IFK Hässleholm svart
  -      
01
16:00
sön
16:00    
U13, Österås IP D-plan
U13 » 
Hässleholms IF grön - IFK Hässleholm
6  -  0  
01
16:00
sön
16:00    
U13, Österås IP E-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Råå IF ljusblå
3  -  4  
01
16:00
sön
16:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Råå IF ljusblå
3  -  4  
01
13:30
sön
13:30    
U8, Osby IP B-plan
U8 » 
IFK Osby svart - IFK Hässleholm svart
  -      
01
13:00
sön
13:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm blå - IFK Osby vit
  -      
01
12:00
sön
12:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm svart - Nosaby IF blå
  -      
01
10:00
sön
10:00    
U9, Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
U9 » 
Bjärnums GoIF - IFK Hässleholm gul
  -      
APRIL 2022
 
30
14:00
lör
14:00    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Staffanstorp United FC
0  -  1  
30
10:00
lör
10:00    
U11, Österås IP F-plan 7-manna 1
U11 » 
Hässleholms IF svart - IFK Hässleholm
  -      
29
19:00
fre
19:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - Österlen FF
2  -  1  
29
19:00
fre
19:00    
U16, Sorgenfri IP, konstgräs
U16 » 
IFK Klagshamn - IFK Hässleholm
2  -  8  
27
19:00
ons
19:00    
U16, DM
U16 » 
IFK Hässleholm - Ängelholms FF
4  -  5  
 
24
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP B-plan
U19 » 
IFK Hässleholm - Råå IF
2  -  3  
24
16:00
sön
16:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Råå IF
2  -  3  
24
14:00
sön
14:00    
U15, Linero IP A-plan
U15 » 
Linero IF - IFK Hässleholm
3  -  2  
24
13:30
sön
13:30    
U12, Österås IP F-plan 7-manna 2
U12 » 
IFK Hässleholm - Maglasäte IF svart
  -      
24
12:00
sön
12:00    
U11, Österås IP F-plan 7-manna 2
U11 » 
IFK Hässleholm - Finja IF
  -      
24
12:00
sön
12:00    
U13, Österås IP D-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Degeberga GoIF
2  -  15
24
11:00
sön
11:00    
U13, Bjärshögs IP Konstgräs
U13 » 
Åstorps FF - IFK Hässleholm
4  -  1  
24
11:00
sön
11:00    
U15, Bjärshögs IP Konstgräs
U15 » 
Åstorps FF - IFK Hässleholm
4  -  1  
24
11:00
sön
11:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm gul - Wisseltofta IF
  -      
24
10:30
sön
10:30    
U10, Österås IP F-plan 7-manna 2
U10 » 
IFK Hässleholm svart - Gärds Köpinge IF
  -      
24
10:30
sön
10:30    
U9, Björkvallen, Kristianstad B-plan
U9 » 
Kristianstad FC svart - IFK Hässleholm svart
  -      
23
16:00
lör
16:00    
U16, Österås IP B-plan
U16 » 
IFK Hässleholm - Åkarps IF
5  -  2  
23
14:00
lör
14:00    
Herr, Asarums IP konstgräs
Herr » 
Asarums IF FK - IFK Hässleholm
0  -  2  
23
10:00
lör
10:00    
U9, Helgevallen B-plan 5-manna
U9 » 
IFK Knislinge vit - IFK Hässleholm blå
  -      
20
19:00
ons
19:00    
U19, Klostergårdens IP plan 3
U19 » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
0  -  2  
20
19:00
ons
19:00    
U16, Klostergårdens IP plan 3
U16 » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
0  -  2  
18
17:30
mån
17:30    
U16, Dösjöbro IP A-plan
U16 » 
Dösjöbro IF - IFK Hässleholm
2  -  5  
 
17
14:00
sön
14:00    
U11, Furehov IP plan 2 7-manna 1
U11 » 
Åhus Horna BK röd - IFK Hässleholm
  -      
17
13:00
sön
13:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm blå - Sösdala IF
  -      
17
12:00
sön
12:00    
U9, Österås IP F-plan 5-manna 4
U9 » 
IFK Hässleholm svart - Ifö Bromölla IF
  -      
17
11:30
sön
11:30    
U13, Ulkavallen IP konstgräs
U13 » 
Borstahusens BK 1 - IFK Hässleholm
1  -  10
17
11:30
sön
11:30    
U15, Ulkavallen IP konstgräs
U15 » 
Borstahusens BK 1 - IFK Hässleholm
1  -  10
17
11:00
sön
11:00    
U10, Färevallens Konstgräs i Sibbhult
U10 » 
IFK Knislinge vit - IFK Hässleholm svart
  -      
17
10:30
sön
10:30    
U10, Österås IP F-plan 7-manna 2
U10 » 
IFK Hässleholm gul - IFK Knislinge blå
  -      
16
11:00
lör
11:00    
U12, IFÖ Strand, strandängen, D-plan
U12 » 
Ifö Bromölla IF - IFK Hässleholm
  -      
16
11:00
lör
11:00    
U13, Furehov IP plan 4 9-manna
U13 » 
Åhus Horna BK röd - IFK Hässleholm
10  -  3  
15
14:00
fre
14:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - FC Rosengård 1917
4  -  3  
 
10
18:00
sön
18:00    
U13, Österås IP konstgräs 1
U13 » 
IFK Hässleholm - Wä IF
0  -  3  
10
17:30
sön
17:30    
U11, Österås IP konstgräs 2 7-manna 2
U11 » 
IFK Hässleholm - Wä IF grön
  -      
10
16:00
sön
16:00    
U19, Österås IP konstgräs 1
U19 » 
IFK Hässleholm - Kvarnby IK 1
10  -  1  
10
16:00
sön
16:00    
U12, Österås IP konstgräs 2 7-manna 2
U12 » 
IFK Hässleholm - IFK Osby blå
  -      
10
16:00
sön
16:00    
U16, Österås IP konstgräs 1
U16 » 
IFK Hässleholm - Kvarnby IK 1
10  -  1  
10
15:00
sön
15:00    
U9, Tyrehallen
U9 » 
IFK Hässleholm gul - Röke IF/Hörja IF
  -      
10
14:15
sön
14:15    
U15, Österås IP E-plan
U15 » 
IFK Hässleholm - Kävlinge Harrie FF vit
2  -  2  
10
14:00
sön
14:00    
U13, Österås IP E-plan
U13 » 
IFK Hässleholm - Kävlinge Harrie FF vit
2  -  2  
10
09:30
sön
09:30    
U10, Österås IP konstgräs 1 7-manna 1
U10 » 
IFK Hässleholm svart - Nosaby IF randig
  -      
09
11:30
lör
11:30    
U15, Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
U15 » 
Trelleborgs FF - IFK Hässleholm
7  -  3  
08
19:00
fre
19:00    
Herr, Berga IP, konstgräs
Herr » 
Eslövs BK - IFK Hässleholm
0  -  4  
 
03
14:00
sön
14:00    
U19, Österås IP konstgräs 1
U19 » 
IFK Hässleholm - Råå IF
2  -  3  
02
14:00
lör
14:00    
Herr, Österås IP A-plan
Herr » 
IFK Hässleholm - IFK Berga
1  -  1  
02
13:00
lör
13:00    
U19, Norrvalla IP
U19 » 
Kullavägens BK - IFK Hässleholm
  -      
02
10:00
lör
10:00    
U12, Konstgräset
U12 » 
Hässleholms IF - IFK Hässleholm
  -      
01
19:15
fre
19:15    
U16, DM 16:delfinal
U16 » 
IFK Hässleholm - GIF nike
5  -  4  
MARS 2022
 
27
17:00
sön
17:00    
U12, Tyringehallen
U12 » 
Finja IF - IFK Hässleholm
  -      
27
14:00
sön
14:00    
Herr, Österås IP konstgräs 1
Herr » 
IFK Hässleholm - Eslövs BK
1  -  2  
26
13:15
lör
13:15    
U13, Kristianstad Konstgräs
U13 » 
Åsums BK - IFK Hässleholm
  -      
26
13:15
lör
13:15    
U15, Träningsmatch Kristianstads konstgräs
U15 » 
Åsums BK - IFK Hässleholm
4  -  1  
26
13:00
lör
13:00    
U19, Österås
U19 » 
Hässleholms IF - IFK Hässleholm
  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
U19, Österås IP konstgräs 1
U19 » 
IFK Hässleholm - Hörby FF
7  -  1  
20
12:15
sön
12:15    
U15, Vintercupen Kvartsfinal
U15 » 
IFK Hässleholm - Staffanstorp United
2  -  4  
20
10:00
sön
10:00    
U11, Österås
U11 » 
IFK Hässleholm - Markaryd
  -      
19
14:00
lör
14:00    
Herr, Österås IP konstgräs 1
Herr » 
IFK Hässleholm - Nosaby IF
0  -  2  
18
19:00
fre
19:00    
U16, Österås
U16 » 
IFK Hässleholm - Hässleholms IF
3  -  0  
 
13
11:00
sön
11:00    
U16, Bortamatch DM
U16 » 
IFÖ Bromölla IF - IFK Hässleholm
4  -  7  
13
10:00
sön
10:00    
U13, Österås
U13 » 
IFK Hässleholm - Wä if
  -      
12
13:00
lör
13:00    
Herr, Laröds IP C-plan, konstgräs
Herr » 
Hittarps IK - IFK Hässleholm
1  -  0  
12
12:00
lör
12:00    
U19, Österås IP konstgräs 2
U19 » 
Hässleholms IF - IFK Hässleholm
2  -  2  
 
06
14:00
sön
14:00    
U19, Österås IP konstgräs 1
U19 » 
IFK Hässleholm - Åhus Horna BK
7  -  0  
06
10:00
sön
10:00    
U15, Vintercupen Kvalmatch
U15 » 
IFK Hässleholm - Eskilsminne IF
7  -  3  
06
08:00
sön
08:00    
U11, Växjö. Vida arena, storgatan 86
U11 » 
Östers if - IFK Hässleholm
  -      
05
14:00
lör
14:00    
Herr, Österås IP konstgräs 1
Herr » 
IFK Hässleholm - Asarums IF FK
2  -  0  
05
13:00
lör
13:00    
U16, Bortamatch DM
U16 » 
Åhus HBK - IFK Hässleholm
0  -  4  
FEBRUARI 2022
 
27
13:30
sön
13:30    
Herr, Klostergårdens IP
Herr » 
Lunds BK - IFK Hässleholm
3  -  0  
26
14:00
lör
14:00    
U15, Landora Vintercup
U15 » 
Eskilsminne IF - IFK Hässleholm
6  -  1  
24
17:00
tor
17:00    
Herr, Österås IP konstgräs 1
Herr » 
IFK Hässleholm - Östers IF
  -      
 
20
12:30
sön
12:30    
U19, Bortamatch
U19 » 
Eslövs BK - IFK Hässleholm
2  -  0  
20
10:20
sön
10:20    
U12, Konstgräs 1. Träningsmatch
U12 » 
IFK Hässleholm - Hästveda IF
  -      
19
13:00
lör
13:00    
Herr, Svarta Led konstgräs
Herr » 
Sölvesborgs GoIF - IFK Hässleholm
1  -  1  
19
10:00
lör
10:00    
U11, Stadiongatan 24 , 21762 Malmö, plan 10
U11 » 
Malmö FF - IFK Hässleholm
  -      
19
10:00
lör
10:00    
U15, Träningsmatch
U15 » 
IFK Hässleholm - IFK Knislinge
1  -  7  
16
18:30
ons
18:30    
U16, Österås
U16 » 
IFK Hässleholm - Vittsjö DFF
2  -  0  
 
12
16:00
lör
16:00    
U19, Österås
U19 » 
IFK Hässleholm - Ystads IF FF
1  -  0  
12
16:00
lör
16:00    
U15, Landora Vintercup
U15 » 
IFK Hässleholm - Kristianstad FC
0  -  6  
 
06
14:00
sön
14:00    
U15, Landora Vintercup
U15 » 
IFK Hässleholm - FC Trelleborg
0  -  11
06
12:00
sön
12:00    
U19, Österås IP KG
U19 » 
IFK Hässleholm - Trepca FC Hässleholm
4  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
U13, Konstgräs 1 Träningsmatch
U13 » 
IFK Hässleholm - Nosaby IF
  -      
04
18:00
fre
18:00    
Herr, Österås IP konstgräs 1
Herr » 
IFK Hässleholm - Hässleholms IF
0  -  1  
JANUARI 2022
 
29
13:00
lör
13:00    
Herr, Höganäs Sportcenter, konstgräs Syd
Herr » 
Höganäs BK - IFK Hässleholm
1  -  1  
29
12:00
lör
12:00    
U19, Österås
U19 » 
IFK Hässleholm - Hässleholms IF
  -      
 
23
10:00
sön
10:00    
U16, Bortamatch
U16 » 
Kristianstad fc - IFK Hässleholm
7  -  1  
22
11:30
lör
11:30    
U15, Landora Vintercup
U15 » 
Kristianstad FC - IFK Hässleholm
6  -  0  
 
15
12:30
lör
12:30    
U16, Bortamatch
U16 » 
Kristianstad DFF - IFK Hässleholm
0  -  4  
 
03
14:00
mån
14:00    
U15, Konstgräset
U15 » 
IFK Hässleholm - FK Karlskrona
3  -  7  
DECEMBER 2021
 
04
12:00
lör
12:00    
U15, Landora Vintercup
U15 » 
FC Trelleborg - IFK Hässleholm
1  -  1  
 
NÄTVERKSMEDLEMMAR